Články ze všech zajímavých webů nyní najdete na jednom místě

Doporučujeme

Jste rádi, když si můžete přečíst články z oboru, který vás zajímá? Není nad to, udělat si chvilku pohody, uvařit si kafe a začíst se do oblíbených článků. Dříve si lidé rádi otevřeli noviny, dnes si otevřou internet a navštíví své oblíbené magazíny nebo zpravodajské servery. Mnoho lidí se rádo dívá na zprávy, na sport nebo třeba na tipy pro dům a zahradu. Ať už zavítáte kamkoliv, nikde nepřibývá nových článků tolik. Pokud si chcete přečíst více zajímavých článků, ale nechcete chodit na více webů, stačí vám znát jediný a sice Cerstvezpravy.cz.

Nyní můžete sledovat všechny zajímavé weby naráz

Portál https://www.cerstvezpravy.cz/ monitoruje nové články na všech kvalitních českých magazínech a zpravodajských serverech. Informace o nových článcích následně zobrazuje ve formě titulků. Na jednom webu najdete informace o všech článcích, které v daný den vyšly a to z jednotlivých oborů. Web je přehledně rozdělený podle sekcí, v sekci se sportem naleznete všechny sportovní články, které v daný den vyšly, v sekci s kulturou zase kulturní články, ve zpravodajství všechny zprávy atd.

Když vás titulek nějakého článku zaujme, stačí na něj kliknout a dostanete se na celý článek. Díky webu objevíte každý den mnoho nových článků zcela bez práce. Každý zde nalezne články, které ho zajímají. Možná vás nezajímají všechny zdroje, ale jenom některé. Máte zde možnost jednotlivé zdroje přidávat do oblíbených a když nějaký zdroj označíte jako oblíbený, nové články z daného zdroje se vám budou zobrazovat ve vaší vlastní sekci „Moje“. Pokud nechcete, aby vám nějaká důležitá novinka utekla, můžete si informace o nových článcích nechat zasílat na email. Web je tu pro každého a zcela zdarma. Ušetřete si čas a hledejte zajímavé novinky efektivněji.