Co vše nabízí autoservis Hlučín

Tipy & rady

Nároky lidí na poskytované služby rostou spolu se životní úrovní. Žádný majitel automobilu dnes nechce dlouho čekat na drobnou opravu. Navíc každý vyžaduje, aby si mohl prakticky pod jednou střechou nechat auto seřídit, případně opravit a ještě si koupit chybějící náhradní díl nebo nové pneumatiky. To vše včetně pneuservisu poskytuje motoristům autoservis Hlučín.

Služby autoservisu

Dnešní moderní automobily jsou již velice spolehlivé a nevyžadují žádnou zvláštní péči. Pokud se vyskytnou drobné závady, odstraní je automechanici v autoservisu Hlučín na počkání. Touto službou si autoservis Hlučín získal mnoho příznivců, kteří se pochvalují ochotu, profesionalitu a rychlost servisu. Na počkání se zde provádí zejména drobné úkony, jako je seřizování geometrie náprav, čištění a plnění klimatizace, výměna provozních náplní apd. Pokud je potřeba provést náročnější opravu, musí se zákazník objednat, a to buď při osobní návštěvě, nebo telefonicky. Po přistavení vozidla je automechanici zkontrolují a na základě zjištění připraví kalkulaci opravy.

Příprava na STK

Povinná kontrola v STK je pro mnohé motoristy strašákem. Stresu a nejistotě se však můžete elegantně vyhnout tím, že svěříte své vozidlo do rukou zkušených automechaniků autoservisu Hlučín. Ti auto zkontrolují a zaměří se hlavně na nejčastější závady, které se odhalují pracovníci STK. Majitel auta tak má naprostou jistotu, že jeho plechový miláček kontrolou v STK bez problémů projde.

Další služby

S houstnoucí dopravou na silnicích roste počet rozbitých čelních skel. Pokud vás tato pohroma postihne, vyřeší ji rovněž autoservis Hlučín. Dalším častým požadavkem je montáž tažného zařízení, které je zde na výběr ze značek Bosal, Hook a další. Autoservis Hlučín montuje také zámek řazení od firmy Misterlock, nebo vyhledávací systém Sherlock, který pomáhá vypátrat odcizená auta.

Seřizování geometrie a pneuservis

Seřizování geometrie náprav je prováděno pomocí 3D laserové geometrie Hermann Megaline Ssence 600. V databance tohoto přístroje má autoservis data více než 20 tisíc osobních a dodávkových vozidel nejen z Evropy. V pneuservisu, který je součástí hlučínského autoservisu si můžete nechat vyměnit pneumatiky, nebo si koupit nové.