Když ojeté auto, tak jedině v prověřeném autobazaru

Tipy & rady

S nákupem nového vozu se pojí spoustu radosti a očekávání, ale bohužel – pro řadu domácností nebude tak docela dostupnou variantou. Většina lidí se proto musí porozhlédnout po autobazaru, jehož nabídka by byla zajímavá i po finanční stránce.

Důležité také je vybrat si opravdu férového partnera, protože nákup ojetého vozu je někdy tak trochu detektivním pátráním, při kterém je zapotřebí prověřit celou řadu detailů a rozhlížet se opravdu do všech stran. Takže, kam se vlastně obrátit, když hledáte auto, které dobře poslouží celé rodině?

Pestrobarevný výběr, k dispozici řada slavných značek

Zajímavé možnosti pro náročné řidiče, ale i pro ty, kteří chtějí hlavně funkční model a na eleganci až tolik nehledí. Pražský autobazar má připravenou až dvouletou záruku na vybrané modely a k dispozici je také leasing s akontací pouhých 10 % z ceny. Dvanáct let zkušeností také o mnohém vypovídá, protože jedině k firmě s dobrou pověstí se klienti vracejí, případně doporučí služby i svým známým a přátelům.

V sortimentu nechybí opravdu prověřené značky, celkem si můžete vybírat až ze tří stovek různých modelů. Dodge, Chevrolet, Lexus nebo Mazda, ale také tradičnější značky českých silnic, mezi nimiž nechybí ani někdejší vlajková loď mladoboleslavské automobilky.

Prověřená vozidla za pomoci specializovaných firem

Vždy máte přehled o původu vozu! Díky spolupráci s firmou CEBIA se může auto bazar prezentovat transparentním přístupem, díky němuž budou zájemci o daný model vědět i o těch nejmenších detailech. Benzínové nebo dieselové modely, po velkém servisu, s přehlednou tabulkou plnou důležitých údajů. U vybraných modelů se nabízí i možnost videoprohlídky, při které budete mít jasno možná i dříve, než vůbec osobně přijdete prohlédnout vůz do autobazaru.