Máte své vozidlo dostatečně pod kontrolou?

Ostatní

Auto je jednou z největších investic, které v životě vynaložíme, z toho důvodu je většina řidičů ráda, když může mít vůz pod kontrolou. Dokonce ani na parkovišti před domem nemusí být auto v bezpečí. V současné době jsou technologie zabezpečení vozů velmi pokročilé a můžete se s nimi postarat o to, abyste byli informováni o všem, co se s vaším vozem děje.

Technologie od TSS Group

Mezi nejlepší produkty na trhu patří technika od společnosti TSS Group. Můžete využít GPS lokátor, který bude nainstalovaný ve vašem vozidle. Elektroinstalace IPM zajistí snadnou instalaci bez nutnosti zásahu do elektronických nebo mechanických částí vozidla. Za pár minut máte GPS lokátor nainstalovaný a následně už můžete těžit z jeho výhod. Jednou z nejlepších možností je systém TSSLoc Easy, který je velmi levný a stane se cenově výhodnou volbou, která se postará o váš klidný spánek.

Kompletní údaje o pohybu i stavu vašeho auta si můžete prohlížet v online rozhraní nebo prostřednictvím mobilní aplikace. Kvalitní monitoring vozidel vám umožní vždy sledovat, kde se váš vůz přesně nachází. Pokud se s vozem cokoliv stane, od změny polohy až po otřesy, budete okamžitě upozorněni akustickým signálem a notifikací. Jednotka vás upozorní i na to, že byla odpojena ze zásuvky a jelikož má vlastní baterii, bude funkční i po odpojení. Okamžitě se tak dozvíte o každém pokusu o krádež. Celý systém se automaticky aktivuje po vypnutí vašeho motoru a systém vás upozorní i na pohyb bez zapnutí zapalování. Vaše vozidlo bude chráněno až do vašeho návratu. Jelikož je instalace snadná, můžete tento systém využívat i ve více vozidlech. Zabezpečení vozů je jen minimální investici, která se postará, aby byl váš drahý vůz konečně v bezpečí a vy jste měli přehled o všem, co se s ním děje.