Multicara jako šikovný pomocník při venkovním úklidu

Doporučujeme

Multicar je německá značka určená pro kompaktní nosiče nástaveb a transportérů, které mají dlouholetou tradici. Vyznačují se kvalitou a výkonností a to díky dlouholetým zkušenostem. Multifunkční užitkové vozy Multicar patří mezi jedničky na trhu s malými nosiči komunálních nástaveb a to jak u nás, tak i v zahraničí.

Výrobní závod naleznete v německém Waltershausenu. Výhradním dovozcem této značky lehkých užitkových vozidel multicara pro ČR je společnost Společnost Unikont Group s.r.o., která úzce spolupracuje s českými i zahraničními výrobci nástaveb.

Široká nabídka různých modelů

Vybírat si můžete z širokého portfolia různých variant, které jsou určené pro celoroční využívání. Uplatní se především v komunální oblasti, v oblasti zahradnické, ve stavebnictví nebo při likvidaci odpadu. Značka Multicar poskytuje robustní řešení a pro práce velmi těžké. Využít můžete více než 100 různých druhů nástaveb. Multicary snadno splní vaše potřeby a požadavky.

V současné době naleznete v nabídce tři typové řady:

Multicar M27 Compact jsou vozidla s parametry transportérů a nosičů nástaveb. Multicar M31 jsou kompaktní nosiče nástaveb a transportéry. Multicar M29 jsou úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry.

Tipy pro vás

  • Multicar M27 Compact

Nabízí vysoký přepravní výkon, inovativní technologii a obratnost při manipulaci. Řidiči ocení pohodlnou a ergonomickou kabinu, systém ABS a posilovač řízení. Díky třem montážním místům se dá velmi snadno a rychle přestavět. Tento fakt zaručuje multifunkčnost a variabilitu uplatnění. Vozidlo má dokonalé jízdní vlastnosti a umožňuje snadné přesouvání z garáže na místo určení.

  • Multicar M29

Vyvíjí vysoký výkon na nejmenším možném prostoru. Je ideálním pomocníkem pro čištění ulic a cest a to pro všechna roční období. Využijete jej dokonce i pro sečení malých pozemků nebo čištění malých průjezdů. Praktický výhled na okolí i nástavby umožňuje moderní panoramatická kabina, která je v provedení „Space-Frame“.