Nechte si vyčistit DPF filtr od profesionálů

Ostatní

Filtr pevných částic najdeme ve všech vozech s dieselovým motorem. Často je označovaný také jako DPF filtr, jde o anglickou zkratku, která znamená Diesel Particulate Filter. DPF filtr zachycuje jemné prachové částice z výfukových plynů, filtr je ve vozech nezbytný, protože jsou tyto částice karcinogenní a mohly by ohrozit zdraví lidí i okolní prostředí. Tento filtr je mechanický a je nutné, aby se pravidelně čistil, jinak by byl zanesený a to by mohlo motor nenávratně poškodit. DPF filtr se čistí aktivně nebo pasivně.

K pasivní regeneraci dochází samovolně, když podmínky motoru zajistí teplotu výfukových plynů nad 350°C. Částice se následně spálí, ale je potřeba aby k takovým podmínkám došlo, například při jízdě po dálnici, je totiž potřeba, aby motor zůstal ve vyšších otáčkách a při zařazení vyššího rychlostního stupně po určitou dobu. Pokud se však filtr důkladně nevyčistí, je zapotřebí kvalitní aktivní regenerace.

Služby pro ekologické čištění

Ekologické čištění DPF filtru je možné si zajistit u odborníků z dpfpro.sk. Vyčištění je uděláno velmi kvalitně a sice na 98% původního stavu a dokonce u něj máte garanci na 100 tisíc kilometrů. Nejde o žádné amatérské čištění, DPF filtr bude čištěn na certifikovaném stroji na bázi patentovaného roztoku a tlaku vody a právě proto dosahuje firma takových skvělých výsledků. Firma čistí DPF filtry u vozů všech značek a sice za skvělé ceny, u kterých ušetříte mnoho nákladů. Můžete si nechat vyčistit DPF filtr jak u osobního, tak i u nákladního vozu. Jde o nejlepší poměr ceny a kvality.

Cena čištění filtru pevných částic je pouze 180 EUR u osobního a 600 EUR u nákladního automobilu. Pořízení nového DPF filtru není zrovna levnou záležitostí, jeho cena je vysoká a pokud je váš filtr už zanesený, jeho čištění je podstatně levnější variantou, proto je vhodné se včas obrátit na dpfpro.sk a nechat si filtr odborně vyčistit.