Nevíte si rady s odpadem v autoservisu?

Ostatní

Kdyby bylo podnikání jen o práci, byla by to procházka rájem. Podnikatelé a firmy musí bohužel řešit i mnoho byrokratických povinností, které člověku seberou mnoho času, energie i elánu. Své o tom vědí provozovatelé autoservisů, zde je samo o sobě mnoho práce a navíc je potřeba řešit celou škálu povinností, mezi které patří odpady. Vzniká zde nemalé množství nebezpečného odpadu. Je zapotřebí ho správně sbírat, třídit, evidovat i likvidovat. Pak je také potřeba dělat mnoho papírování kolem. Nemáte nato čas a nervy? Veškerou problematiku odpadů můžete přenechat specializované firmě na Ecoservis.eu, která za vás vše vyřeší.

Odpad v autoservisu už nemusí být pro vás problém

Jelikož už bude likvidace odpadu i vše ostatní kolem odpadu na této firmě, vy si můžete dát konečně na chvíli nohy na stůl. Na vás bude jen odpad správně třídit. S tím vám nejlépe pomůže to, že vám firma dodá veškeré potřebné příslušenství pro třídění odpadu. Dostanete popelnice na filtry i další nebezpečný odpad, dále kontejner na autobaterie, ILNO, i ceduli na stěnu označující místo uložení odpadů. Každý autoservis produkuje jiné množství odpadu, ale vždy, když budou sběrné nádoby plné, stačí se firmě ozvat a ona je vyveze a odpad zlikviduje.

Lze se domluvit i na pravidelném odvážení. Za tuto službu nemusíte pokaždé platit, firma odkupuje železo, barevné kovy, autobaterie a také katalyzátory. Někdy na tom tedy můžete i vydělat. Postará se také o všechny zákonné povinnosti, které jsou s odpady spjaté, od ILNO až po správné označení nádob, ohlášení přepravy na Ministerstvo skrze OLPNO, průběžnou evidenci odpadů i roční hlášení za odpady. Chtěli byste pomoci s celou problematikou odpadů nebo jen s její částí? Pro někoho je nejvíce vysilující dělat roční hlášení za odpady. Pokud to trápí i vás, neváhejte a navštivte web www.RocniHlaseni.cz, kde si můžete zajistit zpracování ročního hlášení a jeho odeslání přes ISPOP.