Parking přímo na letišti znamená dovolenou bez starostí

Tipy & rady

Chystáte se na zimní dovolenou, už brzy vyrazíte někam za sluncem a pohodou? Určitě se těšíte, celá rodina je nadšená, ale současně máte před sebou několik položek, které je nutné vyřešit. Zalévání květin a hlídání zvířecích přátel, ale v neposlední řadě také otázku parkování. Na letišti budete s kufry a dalšími zavazadly, proto je doprava po vlastní ose nejlepším řešením. Být všude včas, nepřijít na místo určení zbytečně pozdě. Ale také mít jistotu, že o vaše vozidlo bude během dovolené dobře postaráno. Pak je stačí jen vyzvednout, nasednout a dojet zpátky domů.

Bezpečné parkování a rychlé odbavení

Kvalitní zabezpečení pomocí kamerových systémů, ale i fyzické ostrahy, která dohlíží na zaparkované vozy nepřetržitě, bez ohledu na víkendy a svátky. Samo odbavení je pak jednoduchý proces, jenž vás zbytečně nezdrží. Zaparkujete, předáte klíče a pak už se vydáte směrem k letadlu. Vaše auto bude poté přeparkováno, umyto a připraveno k budoucímu vyzvednutí.

Parkování na letišti Praha je už připraveno, zájemcům stačí jen vyplnit krátký formulář. V něm bude zmíněno několik základních věcí, a sice datum a čas příjezdu a odjezdu, ale také upřesnění požadavků. Venkovní parkování nebo naopak stání v garáži? Obě varianty jsou samozřejmě možné, záleží tedy na výběru. Už ve formuláři budete informováni o počtu volných míst, které jsou aktuálně k dispozici.

Pečlivost a flexibilita jdou ruku v ruce

Otevřeno je nonstop, personál se o váš vůz postará kdykoliv. Proč zbytečně čekat a dělat si nějaké starosti? Nechejte auto tam, kde o něj bude výborně postaráno, domluvte si všechny detaily online a pak už stačí jen jedno jediné – přijet v domluvenou dobu.