Profesionální repase řízení

Ostatní

Hledáte kvalitní repasi řízení? V takovém případě se obraťte na zkušené profesionály, kteří dodržují všechny potřebné standardy a odvedou vám práci na té nejlepší úrovni. Takovou kvalitu můžete očekávat od společnosti AUTOKLUBY.CZ s.r.o. Jde o činnost, kterou nemůže dělat každý, zde se jí nevěnují amatéři, ale mechanici, kteří používají nejmodernější technologie.

Repase řízení je udělána velmi kvalitně, zrepasované řízení je podobné novému řízení. Po dokončení je řízení dokonce testováno ve speciálním zařízení, které simuluje řízení automobilu. Klientovi je zajištěn kompletní servis, tedy od vyjmutí řízení až po jeho zrepasování, otestování a zpětné namontování do vozidla. Můžete počítat s garancí kvality, na celou práci dostane každý 4 letou záruku. Celá práce je provedena velmi rychle a sice od 3 do 10 dnů. Repasovaná řízení má společnost i skladem, vykoupila mnoho starých řízení, která byla rozebrána, zrepasována a profesionálně uskladněna. Na většinu poptávek reaguje společnost velmi rychle a je schopna dodat repasované řízení ze skladu. Zařízené je zrepasováno a nainstalováno včetně geometrie.

 

Celý proces repase řízení

Nejprve je řízení přijato, poté kompletně rozebráno. následuje mytí a čištění, dojde k revizi těla a strojnímu opracování, poté k leštění, kontrole hřebenu a výměně hřebenu. Následně se na míru vyrobí a vymění pouzdro, poté přichází pískování a lakování. Následuje kompletace řízení, výstupní kontrola a zkoušky. Kompletní informace a možnost objednání najdete na webu Repaserizeni.cz, pokud nemáte s tímto procesem žádné zkušenosti, neváhejte specialisty na webu kontaktovat, rádi vám zodpoví všechny vaše dotazy.