Rozhodněte se pro ekologickou likvidaci vozu od certifikované společnosti

Doporučujeme

Pokud máte nadbytečný vůz, který vám pouze zabírá místo na pozemku, můžete se ho snadno zbavit. Dejte si však pozor na to, jak se ho budete zbavovat. Na trhu operuje mnoho firem, které jsou pouze překupníky a auta přeprodávají do zahraničí. Využití takové společnosti znamená pouze problémy navíc. Když se chcete snadno zbavit vozu, vždy využívejte pouze certifikované recyklační společnosti. Jednou z nich je společnost Recavia, s.r.o., která vám zajistí výhodnou ekologickou likvidaci vozu a prostřednictvím svého portálu Sbohemauto.cz.

Využijte Sbohemauto.cz

Nabízí se vám možnost výhodně zlikvidovat svůj vůz. Zatímco jiné firmy vám často nabídnou jen ekologickou likvidaci zdarma, zde dostanete navíc za svůj vůz zaplaceno a také vám bude zdarma odtažen. Nemusíte ho tedy nikam dopravovat. Jaká je vlastně ekologická likvidace cena?

Za vůz dostanete až 5000 Kč. jediné, co stačí udělat, je kontaktovat společnost na bezplatné telefonní lince na 800 10 12 15. Sdělíte jí všechny důležité informace o vašem vozidle. Následně vám bude sdělena cena, kterou za váš vůz dostanete. Abyste mohli využít ekologickou likvidaci, potřebujete kopii velkého TP, osobní doklady a případně té plnou moc. Pokud nejste vlastníkem vozu. Následně bude vůz odvezen. Zajímá vás odhlášení a likvidace vozidla v Praze? Při odtahu vozidla dostanete Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci a následně také Protokol o ekologické likvidaci vozidla. Tyto dokumenty jsou důležité pro odhlášení vašeho vozu z evidence silničních vozidel. Když vůz společnosti předáte, bude zlikvidován a rozebrán podle předpisů. Společnost disponuje potřebnými technologiemi, aby byla likvidace skutečně ekologická. Celý proces je snadný a podrobné informace i kontaktní formulář naleznete přímo na webových stránkách společnosti Sbohemauto.cz.