S půjčovnou vozů Tesla si můžete splnit svůj sen

Doporučujeme

Vozy Tesla jsou ikonou ve světě elektromobility. Dnes už elektromobily stále více nahrazují vozidla se spalovacími motory a je jasné, že jednoho dne budou samozřejmostí. Dnes jsou však elektrovozy pro většinu lidí nedosažitelným luxusem. Překážkou je zejména cena. I když je na trhu více elektrovozů a některé z nich nejsou tak drahé, vždy bude Tesla patřit na vrchol a když jede po ulici, vždy se za tímto vozem každý rád otočí.

Projeďte se ve voze Tesla

Je hezké prohlížet si vozy Tesla, ale mnohým se protočí panenky v momentě, když se podívají na jejich pořizovací cenu. Nemusí být pro vás nedostupné, ve skutečnosti jsou vám k dispozici neustále a zajistí vám je pujcovna tesla. Najdete ji v Praze a samotné vozy k pronájmu si můžete prohlédnout na webu Pujcovna-tesla.cz. K dispozici jsou vám modely Tesla S P85D, Tesla X P100D a Tesla 3 Long Range. Ceny za pronájem jsou velmi výhodné a začínají už na 2200 korunách za den. Půjčit si vůz Tesla může téměř kdokoliv, dostupné jsou všem řidičům od 21 let, kteří jsou minimálně rok majiteli řidičského oprávnění.

Pokud vás ježdění autem baví, bude vás bavit i jízda v Tesle. Pokud jste doposud jezdili jen ve vozidle na fosilní paliva, bude to pro vás výrazná změna. Elektrovozy Tesla jsou velmi tiché, jízda s nimi je dynamická a když sešlápnete pedál, okamžitě pocítíte jejich sílu. Pokud jste o elektrovozech někdy pochybovali, zajisté změníte svůj názor. Zájem o pronájem těchto vozů roste, protože jsou považovány za opravdový luxus a jízda v nich je velmi příjemná. Disponují mnoha inovativními technologiemi a půjčit si je můžete na libovolně dlouhou dobu. Chcete si udělat radost na jeden den, půjčit si je na prodloužený víkend nebo třeba na celý měsíc? To už je jen na vás. K rezervaci můžete využít přímo samotný web půjčovny, kde naleznete také všechny potřebné informace. Samozřejmostí je zaplacená silniční daň, dálniční známka, povinné ručení a také asistenční služba. Zaujala vás možnost pronájmu vozů Tesla? Neváhejte a využijte tuto příležitost.