Tipy pro rychlé a bezproblémové stěhování

Doporučujeme

Ačkoliv je pro stěhování nejlepší teplejší a slunné počasí, větru a dešti neporučíte. Ostatní aspekty vašeho stěhování však ovlivnit můžete. Ať už se chystáte přestěhovat do nového domu, vyklidit garáž nebo jen pomoci kamarádovi se stěhováním, držte se několika pravidel.

Zamluvte si včas dodávku na stěhování

Zarezervujte si vozidlo předem, abyste zajistili, že v den vašeho přesunu bude k dispozici dodávka, kterou potřebujete. Půjčovna dodávek Praha vám zajistí i další potřeby nutné ke stěhování, samozřejmě včetně dodávky.

Začněte včas, abyste předešli možným problémům

Nečekané události se bohužel stávají. Poruchy vozidel, ztracené kreditní karty, zapomnětliví přátele a další neočekávané problémy se mohou stát, když to nejméně čekáte. Snižte svůj stres tím, že si vyzvednete dodávku brzy ráno (nebo noc předem) a vyrazíte co nejdříve.

Zabalte vše do krabic, abyste omezili počet cest

Pokud je vaším cílem dokončit stěhování za jediný den, budete muset omezit počet cest, které podnikáte při jízdě mezi místy. Balení do krabic je nejefektivnější způsob, jak naplnit dodávku, což vám zajistí, že při každé cestě přepravíte nejvíce věcí.

Použijte provazy a stěhovací lana

Ne každá položka může být zabalena v krabici. U těchto položek budete chtít zajistit, abyste měli k dispozici provazové nebo gumové šňůry pro svázání. Jejich upevněním předejte rozbití stěhovaných věcí.

Nejprve naložte těžké předměty

Při nakládání dodávky nezapomeňte nejprve naložit nejtěžší předměty a umístit je směrem k přední části auta, aby nespadly a nerozdrtily žádné další stěhované předměty.

Na webu dodavky.online objevíte velký výběr dodávek v perfektním stavu, které můžete využít nejen ke stěhování.