V Děčíně najdete autoservis, který vám zajistí kompletní služby

Ostatní

Hledání autoservisu není vždy snadné, obzvláště, pokud se vám náhle porouchá vůz a vy rychle hledáte vhodné místo, kde vám ho opraví. Riskovat s nekvalitními autoservisy se nemusí vyplatit, vsaďte na servis, kde se o vás postarají rychle, výhodně a zejména kvalitně, takový je autoservis Děčín společnosti AUTOKLUBY.CZ s.r.o.

Základním předpokladem kvalitního autoservisu je profesionální přístup ke klientům, vždy se vám budou ochotně věnovat pracovníci autoservisu, kteří vám pomohou zodpovědět vaše dotazy a zajistí vám co nejrychlejší řešení vašich problémů. Každému je dostupný rychloservis, tedy rychlé opravení celé řady závad, zejména těch, které se týkají brzd, výfuku a podvozkové části.

Autoservis je moderně vybavený, používá nejnovější technologie a zejména disponuje zkušenými mechaniky, kteří se poradí s opravami všeho druhu, dokáží vám zajistit mechanické i elektrické opravy vozů. V servisu se můžete spolehnout i na servisní prohlídky a záruční i pozáruční opravy.

Potřebujete opravit motor? Zajistí vám generální opravy motorů a to včetně rovnání hlav. Mezi další služby patří klimaservis, instalace tažných zařízení, 3D laserová geometrie, oprava a údržby turbodmychadel a motorů aj. Pokud máte rádi tuning a hledáte vhodný autoservis, kde vám namontují tuningové díly, autoservis Děčín vám tuto službu zajistí, dokonce zde instalují sportovní, stavitelné a vzduchové podvozky.

Kde autoservis najdete?

Autoservis najdete na adrese Teplická 137, Děčín – Bynov (Bynovský areál – bývalá Armaturka). V autoservisu se dočkáte řady výhod, například levné ceny náhradních dílů, autoservis je totiž sám sobě dodavatelem, takže u dílů nezaplatíte žádnou přirážku navíc. Rovněž se nemusíte strachovat o váš vůz, vždy bude uskladněn v hlídané a uzamčené hale s alarmem.