Využijte přídavná zařízení pro vysokozdvižný vozík

Ostatní

Potřebujete přídavná zařízení? Stále více firem potřebuje speciální techniku, aby bylo možné manipulovat s výrobky, polotovary nebo materiálem. Přídavná zařízení nejsou vždy levnou záležitostí, můžete si je výhodně koupit, ale nabízí se i možnost jejich zapůjčení.

Prodej i pronájem přídavných zařízení

Zajistěte si repasované zařízení pro VZV. Pokud se vám vaše současné zařízení rozbilo nebo ho potřebujete půjčit na krátkou či dlouhou dobu pro manipulaci s atypickými výrobky, můžete se obrátit na pridavnezariadenia.sk. Zde vám ho zajistí, jeho zapůjčení je finančně velmi výhodné. Přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky mohou mít mnoho podob, může jít o boční posuvy, otočné nosiče, stavitelné nosiče, svírací vidlice, čelisti na bílou techniku, čelisti na role, manipulátory na větší množství palet, zařízení typu push-pull, čelisti na balíky, teleskopické vidlice a mnoho dalšího. Shlédněte kompletní nabídku a zajistěte si výhodné zařízení, abyste mohli naplno fungovat ve svém provozu.

Nabídka stavebních pneumatik

Potřebujete stavební pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky? Na webu cematshop.sk můžete výhodně pořídit celou škálu pneumatik. Zajistí vám zde superelastická i vzdušnicová kola, zajistí vám jak dodávku, tak i jejich výměnu. Nabízí se i služba přelisování přímo u vás. Aby se mohla objednávka realizovat, neváhejte firmu kontaktovat s informací o rozměru kol na vašem vysokozdvižném vozíku. Firma dokáže zajistit i obchodně-technického zástupce, který se o vše postará. Neřešte přezutí vysokozdvižných vozíků svépomocí, když jsou tu profesionálové, kteří se o vše potřebné postarají, aby vám ušetřili čas i námahu. Nabídka webu je široká a nabízí i mnoho dalšího sortimentu pro vysokozdvižné vozíky.