Zpříjemněte si cestování vaším vozem

Ostatní

Chtěli byste, aby bylo cestování vozem ještě příjemnější? Pak si ho zpříjemněte pomocí doplňků, které se o to postarají. Ne každému jeho vůz vyhovuje takový, jaký je, ale s pomocí doplňků si ho můžete v mnoha ohledech přizpůsobit.

Deflektory

Pokud máte rádi komfort při jízdě a občas si rádi otevřete okénko, aby dovnitř proudil čerstvý vzduch, tak oceníte deflektory oken. Jsou vyrobeny ze speciálního plastu a jejich účelem je, aby se zamezilo nepříjemného hluku a také zamlžení oken. Rovněž mohou chránit před přímým ostrým sluncem. Jde také o doplněk, který na voze dobře vypadá. Deflektory jsou velmi levné a můžete je pořídit přesně pro váš vůz a to na webu VTVauto.cz.

Deflektory však nejsou pouze pro okna, ale i pro kapoty. Můžete si pořídit defletor na přední kapotu vozu, ten se postará o zlepšení aerodynamiky, ale zejména o její ochranu. Během cesty často odletují kamínky, které mohou kapotu poškrábat, deflektor před nimi kapotu ochrání. Postará se také o eliminaci hmyzu, který je na kapotě přilepený. Deflektory kapoty vypadají velmi stylově a nemusíte se bát, že by s nimi vůz vypadal nevzhledně, naopak, vůz nimi vypadá často podstatně lépe.

Další doplňky

V eshopu VTVauto najdete i celou škálu dalších doplňků, které ocení každý motorista. Je například o lékárničky, kryty nárazníků, poklice, plastové lemy a zimní clony. Pořídit můžete i vybavení, se kterým zvednete vzhled vašeho interiéru, patří sem zejména autokoberce, vany do kufru a potahy, které se postarají o prodloužení životnosti vašich autosedaček. Je vhodné čas od času investovat do vzhledu vašeho vozu a zejména do pohodlí. Pokud s vozem cestujete pravidelně, tak každou takovou investici zajisté pocítíte. Starejte se vůz důsledně, se specializovaným eshopem to jde snadno.