Dělá vám roční hlášení za odpady vrásky na čele?

Ostatní

Dokážete si představit, že byste všechny svoje starosti a povinnosti rozdělili mezi různé lidi a firmy a vy byste si mohli užívat klid nebo byste se bezstarostně věnovali svojí práci? U některých věcí to nejde, u mnoha však ano. Jednou z nich je roční hlášení za odpady. Jestliže jste vyprodukovali a předali k likvidaci více než 100 kilogramů nebezpečného odpadu nebo 100 tun ostatních odpadů, pak je vaší povinností roční hlášení vypracovat a podat.

Využijte služeb Rocnihlaseni.cz

Tyto odpady jsou součtem odpadů všech provozoven, které spadají pod vaše IČO a hlášení musíte podávat za každou provozovnu. Pro podání ročního hlášení je nutné, abyste byli registrovaní na ISPOP.cz (Integrovaný systém plnění ohlašovacích povinností). Můžete však plnou mocí pověřit i někoho jiného, aby to udělal za vás, nejlépe specializovanou společnost na Rocnihlaseni.cz, která vše vypracuje za vás, společně s dalšími povinnostmi. O jaké povinnosti jde? Kromě ročního hlášení musíte ještě vést evidenci odpadů a také zpracovat statistiku o odpadech, kterou odešlete na Český statistický úřad.

Toto společnost také zajistí a její služby jsou tady jak pro živnostníky, tak i pro firmy a obce. Ceny služeb jsou velmi nízké a to proto, abyste se nemuseli zbytečně zatěžovat touto byrokracií a bylo pro vás výhodnější svěřit tuto činnost zkušeným pracovníkům, kteří umí v oboru dobře chodit, jsou zodpovědní, spolehliví a rychlí. Již stovky firem využívají služeb této společnosti a můžete se k nim přidat, každý nemá kapacity navíc, kterým by tuto činnost svěřil a proč se tedy neobrátit na zkušenou společnost, se kterou máte záruku, že vše bude řádně podáno. Navštivte webové stránky společnosti a zajistěte si také službu, která vám ušetří zbytečně starosti.