Chtěli byste letět z Krakowa a nevíte, jestli zaparkujete u letiště?

Doporučujeme

Krakow patří mezi nejznámější polská města, mnoho lidí láká kvůli historii, jiné kvůli kultuře nebo přátelům, které v tomto městě mají. Pokud rádi cestujete do Polska a z něj, možná k tomu využíváte ten nejefektivnější dopravní prostředek – letadlo. Cestování letadlem je bezpečné a rychlé. Mnoho lidí se ale obává starostí, které s cestování letadlem souvisí. Snad tím nejdůležitějším je vědět, jakým způsobem se na letiště vydáte, tedy jestli vlastním vozem nebo využijete nějakou přepravní službu.

S pakováním už si hlavu nelámejte

Jaké je parkování na letišti Krakow? Stejně jako na všech letištích, ani zde to není levná záležitost, mnoho lidí se proto snaží parkování přímo na letišti vyhýbat. Měli byste ale vědět, že můžete využít nejen letištní parkoviště, ale také přilehlá parkoviště, která se nachází v bezprostřední blízkosti letiště a nabízí mnohem více parkovacích míst. Tato parkoviště jsou velmi levná a může je využívat každý. Pokud si představíte jen plácek vysypaný štěrkem, jste na omylu. Jedná se o oplocená a nonstop monitorovaná parkoviště, na kterých bude váš vůz jako v trezoru. Jak si ale na takovém parkovišti předem zajistit parkování? Je to velmi snadné, slouží k tomu online parkovací systém Parklot.

S jeho pomocí můžete vyhledat volná parkovací místa už za několik sekund. Stačí jen navštívit portál Parklot.cz, kde vyplníte formulář. Vyberte si požadované parkoviště a čas a datum odjezdu a příjezdu, po potvrzení hledání se vám během chvilky zobrazí volná parkovací místa a to i s celkovou cenou za parkování. Je to velmi snadné a rychlé. Vhodné místo si můžete rovnou zarezervovat a pak se stačí v datum odletu na parkoviště dostavit a vůz zde zaparkovat. Bude tu na vás čekat do doby, než se vrátíte. Přímo z parkoviště vás na letiště odveze autobus, který vás zde vyzvedne, jedná se o zcela bezstarostné řešení, které můžete využívat při každém vašem cestování letadlem. Vyzkoušejte Parklot i vy a zjistíte, že cestování letadlem pro vás bude jednodušší, než kdy dříve.