Půjčím dodávku levně

Jaké jsou výhody půjčení dodávky z autopůjčovny?

Ostatní

Autopůjčovny po celé republice i v zahraničí se předhání poskytnutí co nejlepších podmínek pronájmu svým klientům a klientům potenciálním. Z tohoto důvodu jejich nabídce najdete mnoho velice zajímavých služeb jak běžných, tak doplňkových, které vás jistě potěší a některé dokonce i překvapí. Naprosto běžnou záležitostí je vybavení dodávky Navigaci pro případy cest jak v rámci České republiky, tak v rámci Evropy či zapůjčení stěhovacích popruhů nebo rudlíků pro případy stěhování respektive vytížení dodávky právě pro stěhovací účely právě stěhování jedna z nejčastějších činností pro kterou jsou dodávky z půjčoven dodávek nejčastěji využívané a to především soukromými subjekty. Pokud si dodávku z půjčovny dodávek zapůjčí společnost, obvykle využívají jako krátkodobé nahrazení svojí dodávky, která je například poškozená, či zdemolována.

Přistavení vozidel zdarma

Mnoho půjčoven dodávek nabízí přistavení dodávky zdarma v rámci místa svého působiště respektive určité oblasti svého působiště tuto výhodu nabízí také půjčovna dodávek Brno Fénix, která je schopna přistavit svoji dodávku po celém Brně a to zcela zdarma. Půjčovna sídlí v Brně Králově Poli a dokáže přistavit dodávku například i v Brně-Líšni. Výhodou půjčovny dodávek Brno je také to že dokáží svoje vozidla zapůjčit s řidičským průkazem skupiny B protože právě tento typ řidičského průkazu postačí pro řízení všech dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny Není tedy nutné řešit žádné speciální licence. Mírným omezením je to že dodávky jsou půjčování pouze zkušenějším řidičům a díky tomu je nastaven minimální limit věku řidiče 21 let. Mladí řidiči bez zkušeností s čerstvými řidičský průkazy jednoduše jsou pro půjčovny dodávek a Autopůjčovna Brno Pomeje rizikovou skupinou, která nejčastěji havaruje a dodávky z důvodu nízkých zkušeností poškozuje.

Havarovali jste s půjčenou dodávkou? Bude vám přistavena nová!

Půjčovna dodávek Brno – Fénix i další půjčovny nabízí v rámci půjčení dodávky i asistenci v případě poškození vozidla poruchy vozidla či nehody. Jedná se o asistenci realizovanou nejčastěji asistenční službou případně realizovanou v rámci půjčovny dle zákaznického servisu. Všechna vozidla v půjčovnách dodávek a v půjčovně dodávek Brno Fénix nevyjímaje jsou vozidla vybavená zákonným povinným ručením A rovněž pojištěním havarijním. Vozidla jsou také pravidelně kontrolována a podléhají pravidelným servisním prohlídkám, stejně jako běžná vozidla. Pojistky na dodávky, které se využívají v rámci půjčoven jsou všechno ho násobně dražší než pro dodávky využívané k běžným účelům jak soukromým, tak firemním.

Pronájem tranzitu Brno
Pronájem tranzitu Brno

Zabezpečení dodávek a užitkových vozů

V rámci maximální eliminace odcizení dodávky či jejího zneužití například k trestné činnosti jsou všechna vozidla půjčovně dodávek Brno a rovněž ve většině dalších spolehlivých seriózních půjčoven dodávek vybavena zabezpečením pomocí vyhledávacího systému GPS. Pokud tedy dojde k situaci, že je vozidlo odcizeno, policie tyto informace okamžitě dostává a vydává se vozidlo vypátrat.