Práce v Polsku? Díky webu hitpraca.pl je to hračka

Doporučujeme

Pro práci v cizině se každoročně rozhodne tisíce Čechů. Je pravdou, že většina z nich míří na západ, ovšem stále více oblíbenou zemí pro expaty i pendlery je sousední Polsko. Jelikož je Polsko součástí Evropské unie, stejně jako Česká republika, není zapotřebí povolení ani vízum. Práci v Polsku vyhledávají především lidé bez praxe či vyššího vzdělání. Praca Warszawa patří mezi nejvyhledávanější.

Pracovat v Polsku se vyplatí

Polští zaměstnavatelé netrvají na praxi a zkušenostech jako je tomu v západních zemích. Pracovní politika naučila polské zaměstnavatele vyškolit si své zaměstnance. Pokud uvažujete o změně kariéry nebo ji teprve rozjíždíte, je Polsko tou zemí, kde byste měli začít. Vstřícný přístup Poláků je lákadlem nejen pro Čechy, ale i mnoho jiných uchazečů o zaměstnání u ostatních zemí.

Podobná životní úroveň a mentalita

Polsko je naší sousední, to ví zřejmě každý. Rádi jezdíme do Polska nakupovat a mnoho lidí z pohraničí dojíždí do Polska za prací. Životní úroveň Poláků je srovnatelná s naší, proto není třeba si zvykat na nějaké novoty, pokud se rozhodnete v Polsku žít.

Oferty pracy v Polsku – nabídky práce – se rozhodlo prozkoumat již tisíce Čechů. Jak práci v Polsku hledají?

Pracovní web hitpraca.pl je skvělým pomocníkem při hledání práce v Polsku

Na webu hitpraca.pl objevíte stovky pracovních nabídek nejen z Varšavy, ale celého Polska. Mezi oblíbená vyhledávání patří praca Kraków, Łódź, Wrocław, Gdańsk.

Stejně jako česká varianta webu i hitpraca.pl nabízí možnost zasílání polských pracovních nabídek na váš email. Nabídky práce je možné vyfiltrovat dle vašich preferencí a možností.

Při odesílání životopisu mějte na paměti, že ačkoli je polština čeština velmi podobná, náborář ji pravděpodobně ovládat nebude. Přeložte životopis do polštiny nebo angličtiny.