Jak nejlépe zaparkovat u letiště v Katowicích?

Doporučujeme

Mnoho lidí si oblíbilo Polsko jako destinaci pro cestování. Lákavá je úžasná polská historie, ale i přírodní bohatství. Dříve bylo Polsko populárním místem pro nákupy a dodnes zde Češi rádi nakupují. Do Polska lze vyrazit i za mořem, protože nabízí mnoho kilometrů krásných pláží. Stále více Čechů zde také žije a pracuje, protože tato země nabízí mnoho příležitostí. Pokud se rozhodnete z Katowic cestovat, nabízí se vám několik možností a jednou z nejrychlejších je využít místní mezinárodní letiště.

Jak se na letiště nejlépe dostanete?

Možná jste hned pomysleli na taxi nebo na autobus. Pokud zde máte přátele nebo příbuzné, třeba vás na letiště odvezou. V případě, že máte vlastní vůz, tak není nic příjemnějšího, než vyrazit právě vlastním vozem. Pak je ale třeba myslet na parkování na letišti v Katowicích. Letiště jako takové pochopitelně místa k parkování má, ale jsou velmi obsazená a drahá. Mnohem lepší možnost pro parkování nabízí přilehlá parkoviště, která se nachází v bezprostřední blízkosti letiště. Jde o oplocená parkoviště, která jsou nonstop monitorovaná a vaše auto zde bude v tom nejlepším bezpečí.

K rezervaci místa na takovém parkovišti můžete využít online parkovací systém Parklot. Najdete ho na webu parklot.cz a jediné, co je potřeba, je vyplnit formulář, který se zde nachází. Jako první zvolíte letiště, v tomto případě letiště Katowice. Dále si vyberete datum a čas odjezdu a příjezdu. Následně formulář potvrdíte a během chvilky se vám zobrazí všechna volná místa k parkování a u nich i celková cena za parkování. Z míst si vyberete a zarezervujete si ho. Následně se v den odletu na místo vypravíte a vůz zde zanecháte. Přímo na parkovišti vás vyzvedne autobus, který vás na letiště dopraví. Samotná rezervace vám zabere jen chvilku a budete mít vše vyřešené. Vyplatí se na parkování myslet včas a ušetřit si tak zbytečné starosti. S tímto systémem můžete hledat parkování u letiště i v dalších zemích.