Zajistěte si kvalitní opravu řídící jednotky

Ostatní

Když nasednete do vozu, nastartujete a začnete ho řídit, sice vůz ovládáte, ale neobešli byste se bez řídící jednotky, která ovládá váš motor. Stejně tak, jako váš mozek ovládá vaše tělo, tak řídící jednotka říká motoru, co má dělat.

Řídící jednotka je ve své podstatě počítač, který disponuje elektronickým čipem obsahujícím mnoho dat a programů, který neustále zpracovává a vyhodnocuje mnoho dat z motoru. podle nich následně řídí hlavní funkce motoru, od vstřikování paliva až po regulaci otáček, plnícího tlaku, řízení emisí a mnoho dalšího. Řídící jednotka se může poškodit, stejně tak jako jakákoliv jiná část vozu, například při autonehodě. Následně je potřeba řídící jednotku opravit. pro tyto služby jsou nejlepší specialisté z MTE.sk, kteří vám zajistí i kvalitní chiptuning vozu.

Společnost dokáže zajistit špičkovou opravu řídící jednotky motoru. jestliže není řídící jednotka poškozena v důsledku nehody, je možné přehrát jednu řídící jednotku do jiné. Odborníci umí přenést data imobilizéru i zabezpečené vozidla, umí přehrát také celý software pro řízení motoru. Poté nemusíte shánět jednotku skrze dané číslo řídící jednotky, ale jen typově shodnou verzi, ta se shání mnohem lépe. V MTE jsou schopni opravit i řídící jednotky pro kamiony.

Klonování a kódování jednotky

U klonování jde o vytvoření kopie originálu tak, aby měl stejné softwarové parametry. Jde o přizpůsobení řídících jednotek vozidla i jeho jednotlivé výbavě. tento proces umožní přizpůsobení řídící jednotky na míru k systémům a funkcím vozidla. U kódování jde o přizpůsobování řídících jednotek k vozidlu i jeho výbavě. Aby vše správně fungovalo, je třeba řídící jednotku správně nakódovat.