Miniaturní BMW Isetta se vrací ve velké parádě

Novinky

BMW je autorem mnoha majestátných automobilů, ale také miniaturního vozítka Isetta, které je hlavní hvězdou nového snímku z dílny německé automobilky.

BMW Films

BMW již několik let vydává tzv. BMW films, což nejsou klasické reklamní spoty představující horké novinky automobilky, ale krátkometrážní filmy, ve kterých se mnohdy objevují poměrně velké hvězdy a samozřejmě také vozy mnichovské automobilky. Tyto snímky jsou plné akce, automobilových honiček a efektů a slouží nejen jako PR automobilky, ale i jako poděkování zákazníkům.

Takovým snímkem je i The Escape, který automobilka vydala před dvěma roky a ve kterém byla hlavní hvězdou nová řada 5. Nedávno BMW avizovalo, že se brzy dočkáme podobného snímku a skutečně se tak i stalo.

Nese název The Small Escape a pokud se podíváme, kdo je hlavní hvězdou tentokrát, je hned jasné proč. Je jí totiž BMW Isetta, tedy roztomilé kompaktní vozítko z dílny BMW.

BMW krátký a napínavý snímek dooprovází popiskem: „Svoboda vyžaduje odvahu jednotlivce“, a po shlédnutí je naprosto jasné proč. Nás velice zaujal a jeho shlédnutí rozhodně doporučujeme.